Ви тут:
Суспільство Україна 

Італія заборонила в’їзд українським туристам

Італія заборонила в’їзд українським туристам

З 16 грудня італійська влада заборонила в’їзд на територію країни українцям, зокрема і з туристичною метою. Таке рішення ухвалив уряд країни після перегляду правил в’їзду через поширення коронавірусної інфекції.

На сайті консульської служби України повідомляється, що Україну віднесено до переліку країн списку Е, що передбачає заборону на необов’язкові поїздки громадян України, у тому числі з метою туризму.

В’їзд до Італії зберігається для таких категорій українців:

-власники посвідки на проживання в Італії;

-громадяни, хто в’їжджає в Італію з підтверджених мотивів роботи, навчання, лікування або абсолютної необхідності;

– може бути дозволений в’їзд до країни осіб, які мають підтверджені та стабільні особисті стосунки з громадянами Італії (в окремих випадках, за рішенням італійських компетентних органів та за наявності аргументованих підстав).

Читайте також: Негативний тест на COVID-19: Польща змінила правила в’їзду для українців

Цим категоріям громадян, щоб потрапити до Італії, потрібно:

– заповнити до прибуття он-лайн форму санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням;

– пред’явити довідку (сертифікат) про негативний результат молекулярного тестування (зроблений не більше ніж за 72 години до приїзду) або експрес-тестування на Covid-19 (зроблений не більше ніж за 24 години до приїзду);

– активувати процедури нагляду за здоров’ям у медичних установах відповідно до території проживання та пройти 10 днів самоізоляції, по закінченню якої провести повторне тестування для підтвердження негативного результату (молекулярний або експрес-тест).

Також заборонено в’їжджати до Італії громадянам, які протягом останніх 14-ти днів проживали або перебували транзитом у ПАР, Лесото, Ботсвані, Зімбабве, Малаві, Мозамбіку, Намібії та Есватіні.

Такі правила діятимуть до 31 січня 2022 року.

Система Orphus