Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Гравці “Ворскли” ввійшли до переліку найбільш прогресивних гравців УПЛ

Гравці “Ворскли” ввійшли до переліку найбільш прогресивних гравців УПЛ

Напередодні свят Football.ua розповідає, хто з футболістів найкраще зумів проявити себе у році, що минає.

До вказаного переліку ввійшли футболісти полтавської “Ворскли”.

Дмитро Різник
22-річний Дмитро Різник провів чудовий рік, перевершив усі очікування, викликався до збірної України та став лідером команди, незважаючи на юний вік. І це говорячи про Ворсклу, в якій завжди були досвідчені футболісти за 30, які вели вперед команду. Втім, завжди були у цій команді й висококласні воротарі.

Безумовно, Різник заслужив попадання на цю вибірку. В останньому місяці року він поставив рекорд у п’ять відбитих пенальті поспіль, перебивши досягнення майстрів цієї справи: Рустама Худжамова, Ігоря Шуховцева, Валерія Воробйова та Віталія Постранського. Наша ялинка не впаде, вона як за кам’яною стіною.

Наджиб Якубу
Ще один представник полтавської команди, який також яскраво виявив себе у 2021 році та запам’ятався українським уболівальникам. 21-річний захисник з Гани Якубу здорово помотав нерви нашим грандам, коли щоразу підключався до атак Ворскли і борознив часом усю брівку. Грав він на подив не по роках досвідчено та впевнено. За статистикою, він частіше за інших захисників повертається на свою половину поля під час контратак, адже має непогану швидкість.

Олів’є Тілль
Хавбек із Люксембургу Олів’є Тілль став справжньою знахідкою для Ворскли та наставника полтавців Юрія Максимова. Футболіст є центральною ланкою команди, через яку будуються майже всі атаки Ворскли.

Тілль у потрібний момент може віддати пас, який нерідко стає гольовим, і пробити по воротах суперника, що теж часто закінчується голом. Лише у першій половині цього сезону на його рахунку 15 гольових дій в УПЛ (8 голів та 7 асистів).

Система Orphus