Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гарячі обіди та кімнати обігріву: у Лубенській громаді облаштували пункти для безхатченків

Гарячі обіди та кімнати обігріву: у Лубенській громаді облаштували пункти для безхатченків

У Лубенській громаді облаштують пункти роздачі гарячих обідів та кімнати обігріву.

Про це йшлося на засіданні оперативного штабу з організації роботи щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, повідомили у Лубенській міській раді.

Для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах у громаді планують облаштувати кімнати обігріву в приміщеннях спеціалістів підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення.

“Ми не можемо вплинути на погоду, але мусимо бути готовими до холодів та морозів”, – наголосила голова оперативного штабу.

А також проінформувала присутніх про план заходів щодо соціального захисту бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі. Директор ТЦСО, член оперативного штабу Наталія Сухонос доповіла, що працюють кімнати обігріву при територіальному центрі за адресами: вулиця Г. Тютюнника,21 та по проспекту Володимирському,108/2.

У кімнатах обігріву громадяни можуть зігрітися та випити гарячого чаю. А також створено пункти роздачі гарячих обідів за адресою: проспект Володимирський, 200 – церква Релігійної Громади Віри Євангельської «Відродження». При релігійній громаді церкви «Ковчег» Християн Віри Євангельської п’ятдесятників (адреса: вул. Драгоманова, 33) та при релігійній громаді Віри Євангельської «Відродження» (адреса: проспект Володимирський, 200) створено пункти роздачі теплого одягу.

Система Orphus