Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Google розповів про найпопулярніші запити українців у 2021 році

Google розповів про найпопулярніші запити українців у 2021 році

Компанія традиційно представила підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів цього року.

Про це повідомляє Громадське.

Цьогоріч у трійку найпопулярніших запитів українців входить «Евро 2020», «Игра в кальмара» і «Холостяк 2021». Також часто гуглили «Классрум», «Украина Англия» й «Усик Джошуа».

У категорії «Персона» українці найчастіше шукали інформацію про боксера Олександра Усика, російського політика Олексія Навального і російську співачку МакSим. Зазначимо, що популярність артистки у 2021 році пов’язана з особливо важким перебігом у неї коронавірусної хвороби.

У категорії «Втрати» українці цікавилися смертями британського принца Філіпа, російського режисера Володимира Меньшова і французького актора Жана-Поля Бельмондо.

У категорії «Фільми» найвищий інтерес українців викликали супергеройські стрічки Marvel — «Веном 2», і DC — «Загін самогубців 2». Третє місце посідає кримінально-драмедійний фільм «Круелла».

У категорії «Серіали» переважали пошуки пригодницького бойовика у жанрі виживання «Гра в кальмара», драматично-комедійного «Джинні й Джорджія» і 2-го сезону російського комедійного серіалу «Жуки». Зазначимо, що «Гра в кальмара» цьогоріч двічі потрапила до рейтингів запитів Google.

У категорії «Телешоу» українці найбільше цікавилися проєктами «Холостяк 2021», «Євробачення» і «Холостячка 2021». У Google також зазначили, що в український рейтинг вперше потрапили російські телешоу, які доступні в Україні через трансляцію на YouTube.

«Купівлею року» в Україні стала антистрес-іграшка поп-іт. Також українці цікавилися придбанням квитків на потяг і купівлею нового iPhone 13.

Крім того, у 2021 році українці хотіли дізнатися, що таке мем «АБОБА», іграшка «сімпл-дімпл» і формалін, намагалися з’ясувати, як помер персонаж із мультсеріалу «Губка Боб квадратні штани» Сквідвард, як вийти заміж і як змінити постачальника газу.

Система Orphus