Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Golden Globe Awards: оголосили номінантів кінопремії 2021 року

Golden Globe Awards: оголосила номінантів кінопремії 2021 року

Голлівудська асоціація іноземної преси оголосила номінантів 70-ї кінопремії “Золотий глобус” 2021 року.

Список номінантів опублікували на сайті премії.

Церемонія нагородження відбудеться 9 січня 2022 року.

Найкращий фільм (драма):
• “Белфаст”;
• “CODA”;
• “Дюна”;
• “Король Річард”;
• “У руках пса”.

Найкращий фільм (комедія або мюзикл):
• “Сірано”;
• “Не дивися вгору”;
• “Лакрична піца”;
• “Тік-тік… бум!”;
• “Вестсайдська історія”.

Найкраща жіноча роль (драма):
• Джессіка Честейн (“Очі Таммі Фей”);
• Олівія Колман (“Загублена дочка”);
• Ніколь Кідман (“Бути Рікардо”);
• Леді Гага (“Дім Gucci”);
• Крістен Стюарт (“Спенсер”).

Найкраща чоловіча роль (драма):

• Махершала Алі (“Лебедина пісня”);
• Хав’єр Бардем (“Бути Рікардо”);
• Бенедикт Камбербетч (“У руках пса”);
• Вілл Сміт (“Король Річард”);
• Дензел Вашингтон (“Трагедія Макбета”).

Найкраща жіноча роль (комедія або мюзикл):
• Маріон Котійяр (“Аннетт”);
• Алана Хаїм (“Лакрична піца”);
• Дженніфер Лоуренс (“Не дивіться нагору”);
• Емма Стоун (“Круелла”);
• Рэйчел Зеглер (“Вестсайдська історія”).

Найкраща чоловіча роль (комедія або мюзикл):
• Леонардо Ді Капріо (“Не дивися вгору”);
• Пітер Дінклейдж (“Сірано”);
• Ендрю Гарфілд (“Тік-тік… бум!”);
• Купер Хоффман (“Лакрична піца”);
• Ентоні Рамос (“На висоті мрії”).

Найкращий анімаційний фільм:
• “Енканто”;
• “Втеча” (Fleem Neon);
• “Лука”;
• “Моя афганська сім’я (My Sunny Maad);
• “Райя та останній дракон”.

Найкращий фільм іноземною мовою:
• “Купе номер шість”, Фінляндія/Росія/Німеччина;
• “Веди моє авто” (“Drive My Car”), Японія;
• “Рука Бога”, Італія;
• “Герой”, Франція/Іран;
• “Паралельні матері”, Іспанія.

Найкраща жіноча роль другого плану у фільмі:
• Каітріона Белфі (“Белфаст”);
• Аріана ДеБоз (“Вестсайдська історія”);
• Кірстен Данст (“У руках пса”);
• Онжаню Елліс (“Король Річард”);
• Рут Негга (“Минає” (Passing).

Найкраща чоловіча роль другого плану у фільмі:
• Бен Афлек (“Ніжний бар”);
• Джеймі Дорнан (“Белфаст”);
• Кіаран Хайндс (“Белфаст”);
• Трой Коцур (“CODA”);
• Коді Сміт-МакФі (“У руках пса”).

Найкращий режисер, фільми:
• Кеннет Брана (“Белфаст”);
• Джейн Кемпіон (“У руках пса”);
• Меггі Джилленгол (“Загублена дочка”);
• Стівен Спілберг (“Вестсайдська історія”);
• Дені Вільнев (“Дюна”).

Найкращий сценарій, фільми:
• Пол Томас Андерсон (“Лакрична піца”);
• Кеннет Брана (“Белфаст”);
• Джейн Кемпіон (“У руках пса”);
• Адам МакКей (“Не дивися вгору”);
• Аарон Соркін (“Бути Рікардо”).

Найкраща музика до фільму:
• Александр Деспла (“Французький вісник”);
• Джермайн Франко (“Енканто”);
• Джонні Грінвуд (“У руках пса”);
• Альберто Іглесіас (“Паралельні матері”);
• Ганс Ціммер (“Дюна”).

Найкраща пісня до фільму:
• “Be Alive”, фільм “Король Річард”;
• “Dos Oruguitas”, фільм “Енканто”;
• “Down to joy”, фільм “Белфаст”;
• “Here I am”, фільм “Повага”;
• “No time to die”, фільм “007: Не час помирати”.

Найкращий телесеріал (драма):
• “Люпен”;
• “Ранкове шоу”;
• “Поза”;
• “Гра в кальмара”;
• “Спадщина”.

Найкраща жіноча роль серіалу (драма):
• Узо Адуба (“Пацієнти”);
• Дженніфер Еністон (“Ранкове шоу”);
• Крістін Баранскі (“Хороша боротьба”);
• Елізабет Мосс (“Оповідь служниці”);
• Мдж Родрігез (“Поза”).

Найкраща чоловіча роль серіалу (драма):
• Браян Кокс (“Спадщина”);
• Лі Чон Че (“Гра в кальмара”);
• Джеремі Стронг (“Спадщина”);
• Біллі Портер (“Поза”);
• Омар Сі (“Люпен”).

Найкращий телесеріал (комедія або мюзикл):
• “Велика”;
• “Хитрощі”;
• “Вбивства в одній будівлі”;
• “Пси резервації”;
• “Тед Лассо”.

Найкраща жіноча роль серіалу (комедія або мюзикл):
• Ганна Айнбайндер (“Хитрощі”);
• Ель Феннінг (“Велика”);
• Ісса Рей (“Біла ворона”);
• Трейсі Елліс Росс (“Темніють”);
• Джин Смарт (“Хитрощі”).

Найкраща чоловіча роль серіалу (комедія або мюзикл):
• Ентоні Андерсон (“Темніють”);
• Ніколас Голт (“Велика”);
• Стів Мартін (“Вбивства в одній будівлі”);
• Мартін Шорт (“Вбивства в одній будівлі”);
• Джейсон Судейкіс (“Тед Лассо”).

Найкращий мінісеріал, серіал-антологія або телефільм:
• “Ломка” (Dopesick);
• “Імпічмент: Американська історія злочинів”;
• “Покоївка”;
• “Мейр з Істтауна”;
• “Підземна залізниця”.

Найкраща жіноча роль мінісеріалу, серіалу-антології або телефільму:
• Джессіка Чейстен (“Сцени з одруження”);
• Синтіа Еріво (“Геній”);
• Елізабет Олсен (“ВандаВіжен”);
• Маргарет Квеллі (“Покоївка”);
• Кейт Вінслетт (“Мейр із Істтауна).

Найкраща чоловіча роль мінісеріалу, серіалу-антології або телефільму:
• Пол Беттані (“ВандаВіжен”);
• Оскар Ісаак (“Сцени з одруження”);
• Майкл Кітон (“Ломка” (Dopesick);
• Еван МакГрегор (“Голстон”);
• Тахар Рахім (“Змій”).

Найкраща жіноча роль другого плану в телесеріалах:
• Дженніфер Кулідж (“Білий лотос”);
• Кейтлін Девер (“Ломка” (Dopesick);
• Енді Макдовелл (“Покоївка”);
• Сара Снук (“Спадщина”);
• Ганна Воддінгам (“Тед Лассо”).

Найкраща чоловіча роль другого плану в телесеріалах:
• Біллі Крудап (“Ранкове шоу”);
• Кіран Калкін (“Спадщина”);
• Марк Дюпласс (“Ранкове шоу”);
• О Йон-Су (“Гра в кальмара”).

Система Orphus