Ви тут:
PROвсе Суспільство 

FOCUS 2021 – it`s s wrap: у Лондоні представили українські кінолокації 

FOCUS 2021 – it`s s wrap: у Лондоні представили українські кінолокації 

7–10 грудня в Лондоні відбулась одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшн-сервісів із усього світу – виставка FOCUS. Україна вчетверте стала учасницею FOCUS і після карантинної перерви повернулась до Лондона зі стендом.

Про це повідомили у Держкіно.

7 грудня в лондонському Business Design Centre вже всьоме стартував міжнародний захід для професійної кіноспільноти: виставка FOCUS 2021 – The meeting place for the international production. 

Одночасно на кількох локаціях події розпочали свою роботу виставка та офіційна програма заходів – презентації, прийняття від різних країн, панельні дискусії, воркшопи та доповіді від лідерів світової індустрії аудіовізуального контенту. Паралельно стартувала віртуальна платформа заходу, що забезпечила ширше представлення події в онлайн-форматі та на якій Україна, зокрема, також мала свій віртуальний стенд.

Український національний стенд працював під гаслом #UkraineIsYourDestination і презентував найповнішу інформацію щодо продакшн-потужностей та локацій для зйомок в Україні. Відвідувачі стенду мали нагоду ознайомитися з останніми напрацюваннями напрямку промо українських локацій: онлайн-каталогом українських локацій Ukrainian Film Locations, каталогом локацій Львова LvivLocationGuide та інформаційними брошурами про систему кеш-рібейтів і державну підтримку у сфері кіно, на моніторах стенду транслювались надані українськими компаніями відеоматеріали – тизери, трейлери, шоуріли та проморолики кінокомісій.

У межах офіційної програми FOCUS 2021 провели презентацію “Discover Ukraine: 2021 Incentives and Locations”, яка представила міжнародній аудиторії позитивні зміни в українській індустрії аудіовізуального контенту.

Програма презентації включала загальну та актуальну інформацію про Україну, ключові показники національного кіноринку, кейси успішних на міжнародній арені українських проєктів, інформацію про систему державного фінансування, інфраструктуру, основних гравців ринку, локації, останні досягнення індустрії та переваги організації зйомок в Україні. 

До презентації долучилися представники українських компаній, що мають значний досвід співпраці з міжнародними проєктами. Українських колег підтримав британський копродюсер створеного за підтримки Держкіно шпигунського трилера “Спадок брехні” (Legacy of Lies) Марк Фоліньо (Mark Foligno). Він поділився успішним досвідом фільмування в Україні й дав високу оцінку професійному рівню організації зйомок.

Презентацію України відвідали близько півсотні міжнародних продюсерів та представників продакшенів, а організатори відзначили помітний інтерес відвідувачів виставки до українського заходу. Серед країн-учасниць, які також представили свої презентації протягом двох днів виставки, були Кіпр, Португалія, Хорватія, Греція, Бельгія (Фламандський район) та багато інших. Потужності та переваги України як кіновиробника відзначили, зокрема, у фаховому виданні Makers.

Фото Держкіно

Система Orphus Поделиться на fb