Ви тут:
Відео Культура Суспільство 

Фільм “Чому я живий” переміг на двох міжнародних кінофестивалях

Фільм “Чому я живий” переміг на двох міжнародних кінофестивалях

Створену Одеською кіностудією стрічку “Чому я живий” Віллена Новака визнали найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року на двох міжнародних конкурсах, що проводять кінофестивалі Future of Film Awards у Північній Македонії та Europe Film Festival у Великобританії.

Про це повідомили у Держкіно.

Future of Film Awards – це платформа для кіномитців і фестиваль, що базується в Північній Македонії. Щомісяця фестиваль визначає найкращі роботи, а 20 найкращих фільмів сезону змагаються за отримання щорічної премії Future of Film Awards.

Europe Film Festival у Великобританії (EFFUK) – це щомісячний конкурс і щорічний онлайн-кінофестиваль, який базується в Лондоні. Його мета – згуртувати талановитих митців усього світу та дати їм можливість демонструвати свої роботи світові.

Епічна сага “Чому я живий” створена за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття. Головним героєм трагікомічної історії, що відбувається в Маріуполі, є українсько-єврейська родина, якій довелося пережити окупацію і фашистський терор та зберегти любов і людяність у найтемніші часи.

Картину зняли за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька “Тепер я турок, не козак…”. Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Понад 20 років сценарій чекав на реалізацію.

Фото Держкіно

Система Orphus