Донецький “Шахтар” припинив участь у Лізі Чемпіонів

У матчі проти “Шерифа” українська команда мала численну кількість моментів, а все одно втратила потрібні для рейтингу України очки.

Як вже раніше повідомлялося, ще до останнього туру стало відомо, до для донецького “Шахтаря” єврокубки закінчилися, тому останній матч проти молдавського “Шерифа” не мав для них жодного турнірного значення.

Як розповіли у донецькій команді, від старту «гірники» спрямували на ворота гостей усю міць атак. Уже в дебюті Бондар після кутового головою пробив вище цілі, а Соломон у фірмовому стилі ледь не закрутив м’яч у праву дев’ятку. Небезпечними, але неточними були удари Бондаренка та Додо, а в середині тайму знову взяв гру на себе активний Манор, однак цього разу суперника врятувала хрестовина. Самі тираспольці відповіли пострілом здалеку Крістіано (над поперечиною) і спробою Тілля (повз). Та зрештою за три хвилини до перерви господарям вдалося відкрити рахунок: Кривцов відмінною передачею закинув м’яч до штрафного на Фернандо, бразилець першим дотиком підробив, а другим пробив під дальню штангу – 1:0. І відразу ж «оранжево-чорні» створили ще кілька моментів: Фернандо не вдалося пробити ножицями на лінії воротарського, Додо метким ударом влучив у поперечину, а Соломон знову вицілював правий кут – за сантиметри від штанги.

На другий тайм замість Фернандо та Судакова вийшли Тете й Мудрик. Бразилець одразу ж відзначився ударом з-за меж штрафного – голкіпер виловив м’яч біля лівої стійки. «Шериф» огризнувся спробами здалеку Бруно (поруч із хрестовиною) та Тілля (рикошет і кутовий). Ще один відмінний момент для Тете створив Марлос, але молодий вінгер пробив трохи неточно, натомість забіг Мудрика лівим півфлангом увінчався ударом у площину – Атанасіадіс потягнув. У середині тайму після ще однієї подвійної заміни на полі з’явились Ісмаїлі та Майкон. На той час команди зменшили швидкості й гра заспокоїлась. Наприкінці Роберто Де Дзербі вирішив замінити воротаря, випустивши Олексія Шевченка. Кіпер одразу взявся до роботи й відбив непростий удар Траоре. Ось лише відзначити дебют сухим рахунком йому не вдалося: на третій компенсованій хвилині подача до штрафного господарів завершилася скиданням Бруно, і Ніколов з другої спроби переправив м’яч до сітки, зрівнявши рахунок.

1:1 – «Шахтар» завершує свій євросезон.