Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Добірка фільмів для вихідного дня: що радить подивитись міністр культури

Добірка фільмів для вихідного дня: що радить подивитись міністр культури

Через новорічно-різдвяні свята в українців розпочались тривалі вихідні. 

Довгими зимовими вечорами у вихідні дні чи не найкращим відпочинком є перегляд фільму разом з усією родиною. Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму телеграм-каналі розповів про кілька цікавих фільмів. 

“Don’t look up” – must see фільм

Кіно з глибокими сенсами. Про сучасність та відповідальність людства і політиків за те, що відбувається на планеті. Крім того, він напрочуд атмосферний і дотепний. З долею чорного гумору, але водночас дуже добрий, бо залишає по собі слід – відчуття реальності. Є багато стрічок фантастичних, які передбачають майбутнє людства, але після цього фільму тебе не покидає думка, що ми відганяємо від себе те, що насправді може очікувати нас зовсім скоро. Ну і акторський склад у ньому дуже потужний: Леонардо Ді Капріо, Меріл Стріп, Кейт Бланшет, Дженніфер Лоуренс. Дивитись – саме задоволення.

“Друга світова війна у кольорі: шлях до перемоги” 

Серіал сподобається не тільки тим, хто любить історію, а й тим, хто продовжує дискутувати щодо Другої світової війни. Безперечно, Східний Фронт – найбільш видатні битви. Але сюжет показує об’ємну картину, часто з новими фактами того, що відбувалось на всіх фронтах: у Африці, на Тихому океані, на Заході, що робили Англія та США.

“Людина павук” – абсолютний лідер прокату 2021.

Його касові збори, незважаючи на пандемію, вражають: вже 1 млрд в світовому прокаті і буде точно більше. Достойне кіно: хоч з дітьми, хоч з коханими, але вартує походу в кінотеатри під час новорічних свят.

Так само і тим, хто зростав на “Матриці” – не піти на останню – шкодити собі. Незалежно від того, які коментарі ви вже чули, потрібно скласти своє враження. Дійство, яке дозволить і зануритись в спогади, і подумати про майбутнє.

“Ілюзія контролю” – стрічка спільного виробництва України, Великої Британії та Німеччини. Фільм з досить нетривіальним сюжетом: йдеться про головного героя, який маніпулюючи людьми задля власного зиску, одного разу виявляє, що сам є об’єктом чиєїсь маніпуляції.

Система Orphus