Ви тут:
Суспільство Україна 

До України прибув Вифлеємський Вогонь Миру

До України прибув Вифлеємський Вогонь Миру

12 грудня до Києва з Австрії прибув Вифлеємський Вогонь Миру. У Михайлівському Золотоверхому соборі і Патріаршому соборі Воскресіння Христового всі охочі змогли запалити від нього свічку.

Після церемонії в храмі українські скаути вирушили у 22 обласні центри України, а також в три міста (Костянтинівка, Лисичанськ і Маріуполь), щоб передати Вифлеємський вогонь. Уперше регіонами його буде розвозити “Укрзалізниця”, повідомили у Telegram-каналі “Укрзалізниці”.

“Провідники 15 поїздів доставлять Вогонь на 22 вокзали обласних центрів країни та на вокзали Маріуполя, Костянтинівки й Лисичанська менш ніж за добу. Вже 13 грудня з 14:00 до 22:00 будь-хто зможе отримати Вогонь для свого дому на зазначених вокзалах. Там будуть встановлені безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру”, – йдеться у повідомленні.

Першим вогонь миру отримає місто Чоп. Також його повезуть військовим у зону бойових дій, пише “Прямий”.

Довідково: Вифлеємський вогонь миру – це міжнародна щорічна скаутська акція до свят Різдва Христового, яка полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився в 1992 році.

Фото: УЗ

Система Orphus