Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Для українських закладів профосвіти розробили перший посібник з організації змішаного навчання

Для українських закладів профосвіти розробили перший посібник з організації змішаного навчання

Перший посібник з організації змішаного навчання для закладів професійної освіти створили Міністерство освіти і науки спільно з Програмою ЄС “EU4Skills”. Він містить практичні поради для керівників і педагогів: від розробки стратегії змішаного навчання до створення безпечного та комфортного освітнього середовища.

Ознайомитись з посібником можна за посиланням, а також на сайті МОН у розділі “EU4Skills”. Про це повідомили у МОН. 

“Ми хочемо, щоб учні мали змогу однаково ефективно навчатись як в майстернях, так і перед монітором ноутбука або в телефоні. Завдяки сучасним технологіям таке навчання цілком можливе. Однак для закладів професійної освіти це своєрідний виклик, адже їм потрібно не тільки адаптувати навчальний процес до нових форматів, але й зробити його максимально корисним для учнів. Посібник зі змішаного навчання допоможе організувати навчання легко та зрозуміло, враховуючи потреби та інтереси учнів конкретного закладу”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

У посібнику є настанови для педагогів щодо викладання, прикладні інструкції та ілюстрації з використання цифрових інструментів. Водночас керівники закладів професійної освіти дізнаються як правильно організувати та керувати освітнім процесом в умовах змішаного навчання.

Нагадаємо, у полтавському університеті переходять на змішану форму навчання.

Посібник також містить онлайн-сервіси та застосунки, які допоможуть в організації онлайн-навчання, а також поради щодо мотивації та залучення учнів до навчального процесу.

Система Orphus