Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Для отримання відомостей про доходи не потрібно відвідувати податкову, – роз’яснення полтавських податківців

Для отримання відомостей про доходи не потрібно відвідувати податкову, – роз’яснення полтавських податківців

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що ДПС запроваджено новий е-сервіс “Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС”.

Для отримання відомостей про доходи не потрібно звертатися до органів ДПС. Достатньо за допомогою засобів Електронного кабінету подати запит та одержати відповідь “Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”, засвідчену кваліфікованою електронною печаткою ДПС.

Електронний документ, засвідчений  кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі.

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу в розділі “Довірчі послуги” → “Перевірити підпис” за посиланням.

Одержувач електронного документа отримує можливість ідентифікувати підписувача такого документа та перевірити його цілісність.

Довідково: В рамках е-сервісу також надано можливість отримати особою інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

Крім того, Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізованого способу легалізації доходів.

Система Orphus