Ви тут:

“Дія” подолала позначку у 12 млн користувачів

“Дія” подолала позначку у 12 млн користувачів

2 млн приєдналися лише за останній тиждень.

Як повідомляє ITC.ua, останніми місяцями держаний мобільний застосунок «Дія» стабільно б’є рекорди за кількістю активних користувачів. «Дію» було вперше презентовано у 2019 році, а офіційно запущено у 2020 році. За перші чотири дні застосунок завантажили 1 млн разів, а через два місяці після запуску подолала рубіж у 2 млн завантажень.

У жовтні 2020 року Мінцифра оновила додаток Дія до версії 2.0, де з’явилися нові документи та послуги. Після цього темпи значно зросли: у травні 2021 року повідомлялось про 5 млн завантажень, у серпні проєкт подолав позначку у 6 мільйонів активних користувачів, у вересні їх стало 7 млн, наприкінці жовтня аудиторія зросла до 8 млн, з настанням листопаду «Дія» подолала планку у 9 мільйонів унікальних користувачів, а 23 листопада розробники звітували про 10 млн активних користувачів. Значною мірою своїм успіхом застосунок завдячує COVID-сертифікатам.

Читайте також: “Дія” переходить на нову електронну печатку: розробники інформують про інші варіанти авторизації в системі

Новий стрибок «Дія» зробила на тлі запуску програми «єПідтримка» , яка також реалізується через застосунок Мінцифри. З 13 грудня стартував пілот проєкту, і українці, що першими подали заявки у «Дії» та виконали всі вимоги, 16 грудня почали отримувати виплати на картку «єПідтримка». На етапі пілоту виплати здійснюють monobank та «Альфа-Банк». До речі, monobank станом на ранок 17 грудня обробив всі заявки, які надійшли на етапі бета-тесту (~576 млн грн).

Система Orphus