Ви тут:
Суспільство Україна 

Держава відшкодувала витрати авіаперевізникам за повернення українців додому весною 2020 року

Держава відшкодувала витрати авіаперевізникам за повернення українців додому весною 2020 року

Міністерство інфраструктури України забезпечило часткове відшкодування витрат, які понесли українські авіакомпанії у березні 2020 року. Тоді авіаперевізники здійснювали міжнародні авіарейси на нерегулярній основі з метою повернення українських громадян додому у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень.

Джерело: Міністерство інфраструктури

«Українським авіаперевізникам відшкодовано понад 60,7 млн грн за виконання нерегулярних міжнародних авіарейсів весною 2020 року. Особливістю цих рейсів було те, що вони вилітали з України без пасажирів – тобто без комерційного завантаження.

Основним завданням тоді було максимально оперативно повернути українських громадян додому в умовах, коли країни по всьому світу запроваджували жорсткий локдаун. Я дуже вдячний українським авіакомпаніям за те, що тоді вони змогли максимально швидко відповісти на глобальні виклики.

У таких критичних ситуаціях держава не має необхідної гнучкості для швидкого прийняти рішень, щоб відповідати на подібні загрози. Це один із яскравих прикладів того, чому Україні у сучасному світі потрібен державний авіаперевізник Ukraine National Airlines» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Кошти відшкодовано чотирьом українським авіакомпаніям: ТОВ «Авіакомпанія Скайап», ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна», ТОВ «Авіаційна компанія «Роза вітрів» та ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України».

Система Orphus