Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської облради погодили виділення коштів для військового шпиталю та криміналістичного центру

Депутати Полтавської облради погодили виділення коштів для військового шпиталю та криміналістичного центру

20 грудня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань правоохоронної діяльності , боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Депутати розглянули низку питань щодо збільшення фінансування військовим частинами, установі виконання покарань та науково-дослідному експертно-криміналістичному центру на покращення матеріально-технічної бази та проведення ремонтів приміщень.

Зокрема, військовій частині А3114 планують виділити 350 тисяч гривень для покращення матеріально-технічної бази госпіталю.

“Це потрібно для відновлення, капітального ремонту реанімаційного відділення. У зв’язку з тим, що поширюється коронавірусна інфекція, поступають багато хворих на COVID-19, перебувають вони і в реанімаційному відділенні. Але ми додатково прорахували і сума збільшилась до 560 тисяч гривень”, – розповів командир військової частини А3114 Олександр Корнета.

Полтавській установі виконання покарань планують виділити 150 тисяч гривень на придбання необхідних матеріалів та обладнання для проведення поточного ремонту транзитних камер №1,2 режимного корпусу №1.

“Ці камери знаходяться у незадовільному стані. Нам потрібно закупити матеріали, своїми силами зробимо ремонт і приведемо їх в належний стан”, – зазначив начальник державної установи “Полтавська установа виконання покарань (№23)” Олексій Домашов.

Депутати доручили Департаменту з питань оборонної роботи Полтавської ОДА вивчити можливість збільшення фінансування по цим об’єктам.

А Полтавському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС передбачають виділити у 2022 році 880 тисяч гривень для придбання рентгенотелевізійної системи (інтроскопа) Astrophysics XIS-5335.

“У нашому центрі проводяться вибухово-технічні дослідження засобів підриву, вибухових пристроїв промислового та саморобного виготовлення. Експертам доводиться мати справу з саморобними вибуховими пристроями, внутрішня будова яких невідома. Такий пристрій як інтроскоп, дасть змогу визначати внутрішню будову наданих для дослідження об’єктів без їх руйнування і зробить процес дослідження більш безпечним”, – розповів директор Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Тарас Бойко.

Голова комісії Олег Хардін зазначив, що такий центр є одним з кращих в Україні.

“Цей центр знаходиться у Полтаві по провулку Рибальському, це один з найкращих експертно-криміналістичних центрів України. Тобто, такі структури, які розвиваються, варто підтримувати”, – додав Олег Хардін.

Також депутати розглянули питання “Про хід виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2021-2027 роки”.

 

Система Orphus