Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської обласної ради підтримали рішення, яке дає змогу забезпечити надання послуг тепло- та водопостачання підприємствам ЖКГ 

Депутати Полтавської обласної ради підтримали рішення, яке дає змогу забезпечити надання послуг тепло- та водопостачання підприємствам ЖКГ 

21 грудня на пленарному засіданні дев’ятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати погодили укладання договорів про відступлення права вимоги ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” та КП ПОР “Полтававодоканал” для проведення розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах.

За словами генерального директора “Полтаватеплоенерго” Олександра Олексенка, місцеві бюджети отримають кошти, щоб покрити різницю в тарифах на тепло і погасити заборгованість з різниці в тарифах у 2021 році. На Полтавщині ця сума складає 942 млн. Що стосується безпосереднього фінансування “Полтаватеплоенерго”, то тут сума складає 138 млн. 

“До кінця року кошти, які виділили із державного бюджету, повинні бути використані, але вони мають пройти шлях від обласного бюджету до “Нафтогазу”, а потім в державний бюджет. Для підприємства різниця в тарифах закриється за попередні роки. Ми не підвищили тарифи для населення за теплову енергію від тих жителів, які забезпечуються комунальним підприємством “Полтаватеплоенерго”. Суди вважають, що різниця в тарифах – це відповідальність держави. Таким чином держава через рішення Уряду компенсує різницю в тарифах. Це не тільки “Полтаватеплоенерго”,  а й “Полтававодоканал” в тому числі”, – розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Погодження таких договорів дасть змогу забезпечити надання послуг тепло- та водопостачання підприємствам житлово-комунального господарства Полтавської області.

Система Orphus