Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Де у Миргороді можна витратити “1000 грн за вакцинацію”: перелік закладів

Де у Миргороді можна витратити “1000 грн за вакцинацію”: перелік закладів

У Миргороді у чотирьох закладах можна витратити 1000 грн надану в рамках програми “Є-підтримка”.

Джерело: Миргородська міська рада

Перелік місць, де можливо використати 1000 грн у Миргороді:

Книгарня “Сторінка”   –  вул. Гоголя, 96/9 А (на автобусній зупинці).

Магазин “Книжковий клуб” –  вул. Гоголя, 147 ТЦ “Мир”, 1 поверх, павільйон №17.

Кінотеатр “Візорія”  –  вул. Гоголя, 147 ТЦ “Мир”, 3 поверх.

Фітнес – клуб “Лайм”  –  вул. Панаса Мирного, 16.

Нагадаємо, з 19 грудня для повнолітніх осіб, які вакциновані двома дозами здійснюються  виплати від держави у розмірі 1000 грн, яку можна використати в тому числі і на книжки. Для того, щоб отримати кошти потрібно:

1) Оформити віртуальний рахунок в одному з банків-партнерів.

Наразі віртуальну картку можна оформити в таких банках як Monobank, Альфа-банк, Укргазбанк, А-банк, Ощадбанк, Приватбанк.

2) Відправити заявку на отримання коштів в Дії.

Додаток Дія потрібно оновити до останньої версії та підтягнути зелений сертифікат вакцинації. Після цього у категорії Послуги потрібно вибрати вкладку “єПідтримка” та відправити заявку на отримання коштів.

Оплатити свою покупку тисячею від держави можна:

– у фізичних магазинах: просто розрахуйтесь на касі за допомогою Google Pay або Apple Pay;

– на сайті: оплатіть замовлення на сайті під час його оформлення (платіжна система Portmone чи Liqpay). Діє на всі служби доставки.

“Для використання на сайті 1000 грн по програмі «єПідтримка» обов’язкова оплата онлайн. Кошти не можна використати на сайті на замовлення з післяплатою, оформлені через служби доставки України. Як виняток, з післяплатою можна оформити замовлення самовивозом із магазинів. Такі замовлення можна оплатити не тільки на сайті під час їх оформлення, а й через термінал при отриманні замовлення. Якщо сума до сплати понад 1000 грн,доплатити різницю неможливо. В такому випадку можна оформити 2 замовлення, щоб одне з них відповідало сумі на картці «єПідтримка». Також кошти можна витрачати частинами. 1000 грн можна витратити впродовж 4 місяців з моменту зарахування коштів на картку. Якщо за цей термін кошти не витратити, вони повернуться державі”, – йдеться у повідомленні міськради.

Система Orphus