Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

Третій рік втілення ініціативи Creative Spark підтверджений та обіцяє чимало цікавого й корисного для тих, хто хоче спробувати себе у підприємництві.

У 2022 році Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з Університетом Портсмуту (Велика Британія),  ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини»  та “Ко-Імпакт” готують потужний навчальний  курс «Креативне підприємництво», подкаст «Від мистецтва до індустрій», можливість долучитися до навчання у Creative Spark Boot Camp та взяти участь  у конкурсі Big Idea Challenge від Бізнес Акселератору Лондонського університету Метрополітен.

Уже весною 2022 року  реалізація одного з компонентів програми Creative Spark Boot Camp стане унікальною можливістю для студентів та молоді до 35 років здобути знання у рамках курсу «Креативне підприємництво» та дізнатися як перетворити ідею стартапа у дієву функціонуючу справу та взяти участь у конкурсі Big Idea Challenge 2022. Ця можливість як ніколи актуальна у часи коли ми переживаємо трансформації пов’язані з наслідками пандемії та вимушені підлаштовувати звичні дієві моделі роботи до нових реалій і мати змогу організовувати та втілювати підприємницькі рішення у будь-яких умовах. 

Але, якщо ви не встигли потрапити у програму за віковими обмеженнями або не хочете чекати аж до весни, не засмучуйтеся, адже уже в лютому 2022 для вас будуть публікуватися на платформах YouTube, SoundCloud, Anchor, Google podcasts та Apple podcasts серія подкастів «Від мистецтва до індустрій». Де ви зможете дізнатися чимало про зв’язок мистецтва та бізнесу, чи можна поєднувати  їх разом та чи можна заробляти на мистецтві, не втрачаючи самобутність та не вдаючись лише до генерування того за що споживачі готові платити гроші. Для прослуховування подкастів вам потрібно буде лише обрати зручну для вас платформу та слухати години корисних цікавих матеріалів і навчатися новому. І це все вже зовсім скоро.

А щоб вам не нудно було чекати поки пишеться подкаст ви завжди можете прослухати серію подкастів «Креативність для креативних», які були записані авторами та ведучими Оксаною Лозовою та Людмилою Шимановською-Діаніч і розповідають про тісний взаємозв’язок успішних людей у різних сферах та розвитку їх креативних сторін. Усі подкасти представлені на платформах YouTube, SoundCloud, Anchor, Google podcasts та Apple podcasts. І не забувайте про YouTube-канал там окрім подкастів на вас чекають цікаві та корисні вебінари, пітчінг проєктів минулого року та багато іншої актуальної інформації для тих, кого цікавить підприємництво та  хто хоче стати частиною цього захопливого процесу.

 

Перейти до вмісту