Ви тут:
Суспільство Україна 

Білорусь вручила військовому аташе України ноту протесту

Білорусь вручила військовому аташе України ноту протесту

Міноборони Білорусі у неділю, 5 грудня, вручило військовому аташе України ноту протесту у зв’язку з “порушенням держкордону Білорусі в повітряному просторі”.

Про це передає Еспресо з посиланням на пресслужбу підконтрольного режиму Лукашенка оборонного відомства країни.

“5 грудня 2021 року в Департамент міжнародного військового співробітництва Міністерства оборони був викликаний військовий аташе при посольстві України в Республіці Білорусь, якому була вручена нота протесту у зв’язку з порушеннями українською стороною державного кордону Республіки Білорусь в повітряному просторі”, – йдеться в повідомленні.

Там зазначено, що приводом послужило “порушення 4 грудня 2021 року державного кордону Білорусі в повітряному просторі українським вертольотом типу Мі-8 в районі населеного пункту Нова Рудня”.

“Військовому аташе було доведено, що українська сторона уникає діалогу для вирішення спірних питань як за лінією міжнародного військового співробітництва, так і контролю над озброєннями, що дуже тривожно”, – наголосили у Міноборони Білорусі.

Крім того, як додали у відомстві, “були наведені факти, що свідчать про ухилення Україною від виконання зобов’язань у рамках регіональних заходів довіри і безпеки, а також проведення на тлі обвинувальної щодо Республіки Білорусь риторики низки навчань поблизу білоруського державного кордону підрозділами Збройних Сил України”.

Система Orphus