Ви тут:
Спорт 

Баскетбол: відомого арбітра дискваліфікували через помилку у грі чемпіонату України

Баскетбол: відомого арбітра дискваліфікували через помилку у грі чемпіонату України

В офісі ФБУ відбулось чергове засідання Директорату ФБУ, на якому, в тому числі було приділено увагу епізоду гри Суперліги Windrose 19 листопада між Запоріжжям та Харківськими Соколами.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, за 2,5 секунди до кінця гри арбітр Сергій Тисленко зафіксував фол Максима Нікітіна на Евані Максвеллі за рахунку 86:86. Реалізувавши один з двох штрафних, Максвелл приніс своїй команді перемогу.

Технічною комісією ФБУ попередньо на підставі статті 46.3 Правил проведення, було проаналізовано цей епізод і надано відповідний висновок про те, що Сергій Тисленко помилково зафіксував фол, і ця помилка вплинула на результат гри.

Директорат ФБУ в результаті розгляду справи на підставі статті 95 Дисциплінарного кодексу ФБУ “помилка, що вплинула на результат гри” зобов’язав Сергія Тисленко сплатити грошовий внесок на користь ФБУ в розмірі 5 500 гривень та відсторонив від можливості працювати на матчах професійних команд у наступні два тижні. Рішення вступає в силу з 12.12.2021р.

Система Orphus