Баскетбол: “Прометей” пробився до 1/8 фіналу жіночого Єврокубку

Баскетбол: “Прометей” пробився до 1/8 фіналу жіночого єврокубка

Чемпіонки України “Прометей” здобули перемогу у матч-відповідь 1/16 фіналу жіночого Єврокубка зі швейцарським “Фрібуром”.

Про це розповіли у Федерації баскетболу України.

Наша команда виграла матч на виїзді з рахунком 96:82 завдяки потужній другій половині, тому мала фору +14.

Старт матчу був за гостями, які після перших трьох хвилин матчу вели 8:2, але доволі швидко “Прометей” переламав хід гри і вів 7-8 очок. Хоча до кінця першої чверті “Фрібург” скоротив відставання до чотирьох очок – 23:19, а на початку другої чверті навіть зрівняв рахунок 23:23 та 25:25, Прометей на це відповів ривком +11. До кінця чверті наша команда довела свою перевагу до 14 очок – 43:29.