Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Автовідповідач”: KAZKA презентувала новий кліп про кохання

“Автовідповідач”: KAZKA презентувала новий кліп про кохання

Однойменна пісня ввійшла до нового альбому KAZKA SVIT, Vol. 1.

Режисером виступив Антон Штука, а оператором – Ілля Михайлусь.

“Відео знято в найкращих традиціях роуд-муві: тут є і ретро автівка, і дивні попутники, і дорожні пейзажі, і неочікувані сюжетні повороти, і навіть містика. Загалом це історія про болісне розставання, від якого хочеться втекти, але, попри відстань, чомусь не вдається. До речі, екранним коханим Саші Заріцької став її партнер за проєктом “Танці з зірками” Юрій Мєшков, який під час зйомок мужньо пройшов чимало випробувань, зокрема телефонними дротами і багажником”, – розповіли у гурті.

Читайте також: Гурт KAZKA став одним із перших музичних проєктів у світі, що представив власну валюту з використанням технології блокчейн

“Можна безкінечно розповідати про відео, але впевнена, що краще один раз побачити, аби цілковито зануритися в особливу атмосферу, яку ми із командою створили. Наше короткометражне роуд-муві – це своєрідне зізнання. Зізнання у тому, що часом кожна людина робить крок назад та пускає минуле у своє життя. Ми приймаємо рішення, даємо собі обіцянки, але, залишившись наодинці, дозволяємо собі слабкість та даємо волю емоціям”, – коментує Олександра Заріцька.

Система Orphus