Ви тут:
PROвсе Прес-релізи Суспільство 

alyona alyona відповіла хейтерам у кліпі на трек “20 ТОНН”

alyona alyona відповіла хейтерам у кліпі на трек “20 ТОНН”

До виходу нового EP LAVA реп-виконавиця alyona alyona випускає кліп на трек “20 ТОНН”.

“Цей рік можна назвати яким завгодно, але точно не нормальним”, — каже Spotify у своєму #SPOTIFYWRAPPED. І він точно не був звичайним для Альони: у 2021 хейтери знаходили багато приводів для насмішок, негативу та копання у білизні. Але ж хейтери — це майже невіддільна частина життя популярного артиста, особливо якщо виконавець не вписується в рамки і не хоче відповідати чиїмось уявленням, як alyona alyona.

За словами режисера відео, Ані Велосипедової, саме так з’явилася ідея зняти кліп на трек “20 ТОНН”, і показати у ньому внутрішній світ Альони, в якому є крихітне затишне місце для душевних бесід з тими, хто її терпіти не може. Там усе несправжнє, пластикове і занадто яскраво-карикатурне. Там усе — гра, і alyona alyona знає про це. Тому вона готова розіграти партію кожного разу наче вперше, запросити “друзів” на вечерю та частувати їх вишуканими смаколиками.

Наприклад, лимонадом з очей, які перед цим намагалися роздивитися все у її брудному одязі, або локшиною швидкого приготування, яку хотіли навішати усім на вуха. Деталі — це метафори, і одночасно спроби хейтерів дотягнутися до Альони різними способами, кожен з яких закінчується провалом.

Стиліст та кліпмейкер Аня Велосипедова, яка зняла “20 ТОНН”, вже не один рік співпрацює з alyona alyona. І цей відеоряд можна вважати апогеєм спільної роботи, коли різні колажі та пародії вилилися у такий яскравий, незвичний та на 20 тонн метафоричний кліп.

“Знімали ми близько 12-ти годин. Все пройшло гладко. Думаю, найважчий момент у прямому сенсі слова — це ванна, наповнена спагетті. Ця маса важила досить багато і створювала максимальний дискомфорт Альоні, але вона герой”, — коментує Аня.

Естетика відеоряду незвична для виконавиці: фанати вже звикли до фрістайл-кліпів, знятих на смартфон і динамічно змонтованих. І це — ще одна алегорія. Адже справжня alyona alyona — проста, яскрава та жива. У цьому ж кліпі вона не є частиною простору навколо себе, адже все — несправжнє, все — для хейтерів.

“Трек і кліп “20 тонн” про те, що що б не траплялося в моєму особистому житті, куди б мене доля не завела, я все одно залишаюся людиною, співачкою, реп-виконавицею, яка точно знає, що вона вміє робити добре і буде продовжувати робити це, не дивлячись ні на що”, — поділилася alyona alyona власним баченням кліпу.

Наприкінці відео є дуже прозорий натяк на те, чого alyona alyona бажає усім, кого не влаштовує її творчість.

Система Orphus