Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Аеропанорами, туристичні маршрути та екскурсії музеями: у Полтаві презентували “Віртуальну реальність” для школярів

Аеропанорами, туристичні маршрути та екскурсії музеями: у Полтаві презентували “Віртуальну реальність” для школярів

У Полтаві відбулася зустріч з розробниками освітньої платформи для школярів “Віртуальна реальність”. Директорам шкіл Полтавської громади представили віртуальну освітню платформу з навчальним контентом, розробленої в рамках проєкту “Ukraine open”.

Про це повідомили у Полтавські міській раді.

У рамках двох грантових сезонів Українського культурного фонду розробники вибороли перемоги у 2019 і 2020 роках і створили вебсайт та мобільний застосунок з віртуальними турами, аеропанорамами туристичними локаціями Полтавської області “Poltava open”.

“Цей проєкт цікавий тим, що в ньому зібрано понад 150 аеропанорам, 40 туристичних маршрутів, екскурсії музеями, галереями, супровідні аудіогіди українською та англійською мовами. Ми два роки створювали цей контент і маємо сформовану платформу, а також розробили платформу з навчальною родзинкою для місцевої учнівської молоді”, – розповіла Альона Романенко.

У рамках цієї програми планується розробка ще однієї екскурсії Полтавською міською радою і створення курсу відеолекцій для дітей про те, як працює місто, чим живе, як приймаються важливі для громади рішення. Подієвий туризм представлений фестивалем “Гелонфест”, також на платформі можна переглянути, як виготовляються полтавські галушки, можна завітати на кар’єр Полтавського ГЗК у Горішніх Плавнях, відвідати медичний туризм і Миргороді, а екотуризм представлений декількома дендропарками.

За допомогою платформи “Віртуальна реальність” можна проводити уроки української літератури, краєзнавства, української та англійської мови, історії, знайомитися з письменниками. Вчителі зможуть здійснювати віртуальну подорож та демонструвати дітям цікаві історичні та архітектурні пам’ятки, завітати до музею, послухати аудіогіди. 

Фото Полтавська міська рада

Система Orphus