5 шайб на двох: “Кременчук” вдруге поспіль обіграв “Сокіл”

Представники Полтавщини переграла лідерів чемпіонату України – 3:2.

За інформацією пресслужби “Кременчука”, команда у стартовому періоді зробили справжній бліцкриг господарям. Вже на першій хвилині Сібілевич з передач Созонова та Дубініна відкрив рахунок, а через чотири хвилини Баснєв з передачі Серанова подвоїв перевагу гостей. На екваторі матчу кияни отримали перевагу 5 на 3, але підопічні Олександра Савицького вистояли. Під завісу двадцятихвилинки Грицьких реалізував більшість, якому асистував Гриценко. З рахунком 0:3 команди пішли на перерву.

У «Сокола» у другому періоді замість Кубрицького у воротах вийшов Огаджанян. Кияни всі сили кинули на атаку, що принесло свої плоди. Спочатку Єлисеєнко розпечатав ворота Боярчука, а після Андрущенко на 27 хвилинці реалізував чисельну перевагу та скоротив перевагу кременчуківців до мінімуму. «Кременчук» активізувався і провів чимало гострих атак, але так і не зміг реалізувати свої гольові моменти.

В завершальному відрізку поєдинку суперники гостро атакували, але надійно у воротах грали воротарі Боярчук та Огаджанян. За 40 секунд до сирени Олег Шафаренко взяв тайм-аут, та замінив воротаря на шостого польового гравця. Господарі, маючи до того ще більшість, 6 на 4 кинулися штурмувати ворота суперника, але «містяни» вистояли. Є друга поспіль перемога  – на цей раз 3:2. Нагадаємо, що 22 листопада підопічні Олександра Савицького також виграли у Києві у «соколят» 4:2.

Після перемоги у столиці «Кременчук» скоротив відставання від «Сокола» до двох очок у турнірній таблиці – після 12 ігор у киян 20 балів, а у кременчуківців – 18.