Ви тут:

4 найкращих iPhone для зйомки фото та відео

4 найкращих iPhone для зйомки фото та відео

Більшість покупців обирають смартфон не тільки для спілкування, а й для того, щоб робити якісні фото. Apple постійно працює над удосконаленням якості фото- та відеозйомки. Серед усіх моделей найкращі фото та відео виходять на:

  • айфон 12 про;
  • айфон 13 міні;
  • айфон 13 про;
  • айфон 13 про макс.

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro на даний час є одиним з найтехнічніших гаджетів для фотозйомки.

Смартфон має багато функцій для обробки зображень. iPhone 12 Pro оснащений потрійною камерою, включаючи: 

  • надширококутну;
  • ширококутну;

телеоб’єктив.

Фронтальна камера TrueDepth має датчик на 12 Мп.

В порівнянні з базовим iPhone 12 модель Pro має сканер LiDAR для швидкого фокусування за умов низького освітлення. iPhone 12 Pro також може використовувати новий формат файлів Apple ProRAW.

iPhone 13 Pro

Хоча модернізація камери цієї моделі не настільки солідні в порівнянні з iPhone 12 Pro, iPhone 13 Pro може похвалитися кількома гідними оновленнями. З’явився новий режим макрозйомки, а також покращена зйомка при поганому освітленні.

iPhone 13 Pro дає можливість поекспериментувати з новими стилями для зйомки фотографій. Режим зйомки відео «Cinematic» точно сподобається режисерам-початківцям.

Щодо апаратного забезпечення камери, розробники встановили в гаджет потрійний об’єктив. iPhone 13 Pro — ідеальний варіант для любителів фотографувати на сьогоднішній день.

iPhone 13 Mini

iPhone 13 Mini надає ті ж функції, що й iPhone 13, але в більш компактному форм-факторі та за меншу ціну. Якщо ви цінуєте можливість гортати стрічку у соцмережах, набирати повідомлення, фотографувати і знімати відео, тримаючи телефон в одній руці, то модель Mini вам сподобається. 

Гаджет робить чудові фотографії, знімає відео 4K зі швидкістю 60p. iPhone 13 Mini дозволяє вести відеозйомку у режимі слоумоушн із уповільненням до 240 кадрів на секунду. 

iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max має ті ж камери та технології, що і iPhone 13 Pro, але відрізняється більшим екраном. Немає жодних сумнівів у тому, що модель Max — відмінний смартфон для створення якісних фото та відео. Тим не менш, звичайний iPhone 13 Pro може похвалитися такою ж продуктивністю в більш ергономічному корпусі.

Смартфони Apple ідеально підходять для тих, хто шукає гаджет, який дозволяє робити чіткі фотографії та відео у високій якості. Особливої уваги варті iPhone 13 Mini, Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro, в яких поєднані передові технології для того, щоб ви були задоволені результатами фото- та відеозйомки. 

Система Orphus