13 шайб на двох: українські хокеїсти у яскравому матчі переграли французів

Хокеїсти молодіжної збірної України U20 перемогли в овертаймі команду Франції у своєму третьому матчі молодіжного чемпіонату світу у Дивізіоні 1B, що триває у Таллінні.

Як повідомляє 24 канал, українські хокеїсти зустрічалися з Францією, яка вважається одним з фаворитів групи. І Україна досить несподівано у першому періоді оформила 5 шайб, хоч пропустила першою.

На жаль, ні розвинути успіх, ні навіть утримати його не вдалося. У другій 20-хвилинці французи закинули три шайби та скоротили відставання до мінімуму. А на старті третього періоду суперник зрівняв рахунок.

Потім Україна не реалізувала більшість, а ось опонент свою чисельну перевагу використав – 6:5. Коли здавалося, що очок нашій команди не здобути, вони зуміли зрівняти рахунок. У більшості Симчук оформив дубль і перевів зустріч до овертайму.

В овертаймі Франція мала перевагу, але свої шанси не використала, а ось Україна U-20 зуміла забити і виграла з рахунком 7:6.