Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Звіт про депутатську діяльність за 2021 рік депутата Полтавської обласної ради Руслана Телятника

Звіт про депутатську діяльність за 2021 рік депутата Полтавської обласної ради Руслана Телятника

Рік тому мій перший «похід» в політику завершився Перемогою. І я з головою «занурився» в нову для себе реальність. Яка виявилася – зовсім іншою, ніж я собі уявляв.

В спорті я звик розраховувати на власні сили, змагатися чесно і досягати результату. В політиці сьогоднішній все інакше.

І персональні результати – не вітаються. Навпаки, власна думка трактується як «неконструктивна позиція». І тебе намагаються «поставити» в рамки. Бо твоя думка нікому не цікава, як і інтереси тих, хто тебе обрав. Бо є якість «вищі домовленості».

Моє публічне несприйняття критичної ситуації щодо спільного майна територіальних громад, а фактично майна, яким управляє обласна рада (комунальні аптеки Кременчука, склади Полтавапаливо,  ймовірна «СТО» на базі КАТП обласної ради), публічно озвучені прямі питання з цього приводу до голови Полтавської обласної стали причиною неправомірного відкликання мене з членів бюджетної комісії).

І мені знадобилося декілька місяців, щоб в суді скасувати незаконне рішення Полтавської обласної ради No 134 від 09 квітня 2021 року “Про внесення змін до рішень обласної ради” в частині примусового, протизаконного виведення мене зі складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, як заступника голови комісії, та обрання мене, без моєї на те волі, до складу постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

Але це не зупинило виконання мною депутатських обов’язків, не завадило мені чути людей. І допомагати чим можу.

Перш за все, моє аграрне підприємство – це десятки робочих місць. Я пишаюся тим, що фермерую. І намагаюся освоювати і впроваджувати найпередовіші і найсучасніші агротехнології. Бо моя справа – це те підгрунтя, яке дає мені змогу долучатися до змін в громаді. А також допомагати людям.

На фото: Руслан Телятник, засновник підприємства “Метекс Агро”, Козельщина

Допомога Козельщинській громаді, звідки я родом, звідки обирався в депутати – основний пріоритет в моїй депутатській роботі. Так, цієї осені, власним коштом (коштом заснованого мною підприємства) вдалося відремонтувати дві класних кімнати та фойє основного корпусу, а також дах Солоницького ліцею Козельщинської селищної громади.

Коштом власного підприємства відремонтував приміщення в с. Мальці під аптеку. Та закупив необхідний інвентар. Очікуємо її відкриття найближчим часом:

На фото: відремонтоване коштом Руслана Телятника приміщення аптеки в с.Мальці

Окрім цього, профінансував поточні ремонти ФАПів в селах Мальці та Улинівка.

Намагаюся провідувати тих, хто потребує особливої опіки – літніх людей. Ось і в переддень Дня примирення вкотре зустрівся з Костянтином Архиповичем Мухою, який народився майже 100 років тому, в 1922 році. Він учасник двох воєн, одна з яких – Друга світова.

Коли розвозив ветеранам подарунки, Костянтин Архипович попросив, щоб я привіз його фотографію – мовляв, багато з ним фотографуються, а у нього фотографій немає. Прохання виконав:

Фото з Костянтином Архиповичем Мухою на згадку про наше знайомство

Протягом п’яти останніх років, і звісно цього року фінансово допомагав Мальцівському клубу, фінансуючи проведення Дня захисту дітей, Дня вишиванки, Дня Незалежності, Дня захисників і захисниць України. Надаючи транспорт для виїздів колективів на виступи в інші заклади культури та на фестивалі. А також опікуюся опаленням цього приміщення, виготовленням сценічних костюмів для учасників колективів художньої самодіяльності сільського клубу.

Придбав сценічні костюми для колективів «Кумасі» та «Естет» Улинівського будинку сімейного дозвілля.

На фото: жодне свято в громаді не відбувається без виступу колективу «Вербиченька»
На день вишиванки – привіз подарунки в Улинівку

Постійно разом з керівництвом громади та місцевими депутатами вирішуємо  проблеми Новосанжарського старостату.

Опікуюся Бреусівським ЗДО “Сонечко”, цьогоріч мав змогу привітати малюків та вихователів закладу з Днем Дошкілля.

На фото: з вихованцями та колективом Бреусівського ЗДО “Сонечко”
На фото: село Улинівка, Козельщинська громада, Свято вишиванки. Від щирого серця подарував ці вишиванки малечі.

Особливе місце в моєму житті завжди займав спорт. Тому намагаюся підтримувати всі спортивні активності в громаді. Зокрема, колектив мотоклубу “Колос”.

На фото: на відкритті мотобольного сезону в с.Стовбина Долина

Волейбольна команда с. Мальці – наша гордість, і ми постійно вболіваємо всім колективом за її успіхи і допомагаємо всим, чим можемо.

На фото: Подарував волейбольній команді “Метекс Агро” – Бреусівка” нові спортивні костюми.

 Я – вихованець ДЮСШ з боксу, дзюдо. По закінченні ДЮСШ став кандидатом в майстри спорту з боксу. І з впевненістю можу сказати, що саме в цій школі і закладалися ті риси, які і сьогодні допомагають мені в житті. Тому щиро і радо познайомився з вихованцями школи боксу в Нових Санжарах. З тренером якої – Олександром Довженком товаришую довгі роки:

На фото разом з тренером Олександром Довженком і вихованцями Новосанжарської школи боксу: подарував спортивний інвентар, пройшов тренування з малечею від початку до кінця. Море позитивних емоцій.

Але депутатська робота не обмежується приємними моментами. Довелося глибоко вникати і відновлювати справедливість у трагічній події – загибелі в кінці травня у селі Бреусівка Козельщинської громади 16-річної Марії Бондаренко.

Так як місцеві жителі обурилися маніпулятивним, на їхню думку, висновком судмедекспертів. Яка чомусь “не згадувала” вірогідного жорсткого згвалтування дівчини.

Під час поховання дівчини 1 травня тільки спільними зусиллями авторитетних мешканців громади і представників місцевої влади вдалося уникнути радикального розвитку ситуації.

Разом з громадськістю та найнятим мною адвокатом нам вдалося домогтися справедливого розслідування. А саме, за чотирма статтями Кримінального кодексу України: зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152); ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, якщо це діяння спричинило смерть потерпілої особи (ч. 3 ст. 136); підбурювання іншого співучасника до скоєння  зґвалтування (ч. 4 статті 27 ч. 3 ст. 152); втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність (ч. 1 статті 304) Кримінального кодексу України. Наразі всі підозрювані були затримані. Всі матеріали знаходяться в суді.

Щодо виконання прямих депутатських обов’язків, детально вник в запропоновану Стратегію розвитку Полтавщини в частині такого ключового напрямку, як оздоровлення населення.

Я переконаний, що сучасні мультиспортивні комплекси та тренажерні зали (майданчики) мають за нашої каденції з’явитися у кожній громаді. Як і сучасні бігові доріжки на стадіонах. Сьогодні можливості місцевих громад спільно з можливостями обласного бюджету мають бути спрямовані на реанімування і створення  ДЮСШ і спортклубів із сучасною інфраструктурою в кожній громаді.

Також потребує перегляду і удосконалення СИСТЕМА фінансової мотивації викладачів фізичної культури і спортивних тренерів. Ці побажання були враховані.

Вже в роботі програма, яка дозволить реабілітувати ДЮСШ на території області – від капітальних ремонтів споруд до оснащення їх найсучаснішим знаряддям та інвентарем.

В питанні збереження Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Полтаві я також виступив на стороні дітей і працівників закладу, з тим, щоб не дати знищити цей соціально-важливий для Полтавщини заклад.

Як член бюджетної комісії працюватиму над тим, щоб за нашої каденції у відкритому доступі з’явився реєстр об’єктів комунальної власності, яка перебуває на балансі Полтавської обласної ради. З тим, щоб громадськість могла контролювати стан цього майна, ефективність його використання і навіть знати, хто в той чи інший день є його розпорядником. Мене засмучує той факт, що сьогодні немає жодного прибуткового великого підприємства у власності Полтавської облради. Вони усі – збиткові. И за це – поки що! – ніхто не поніс покарання.

Спорт, змагальність – це моє єство. А плавання на відкритій воді – це моє натхнення і кожного разу мої нові і нові власні перемоги і рекорди. Тренування і змагання – це вже сотні і сотні кілометрів на воді.

На фото: 7 листопада фінішував на етапі престижного Oceanman Cyprus 2021.

Гордий з того, що можу в такий спосіб популяризувати і Україну, і своє рідне місто Кременчук.

На етапі Oceanman в Хорватії 17 вересня, на змаганнях на 10-ти кілометровій дистанції виборов призове 3-тє місце:

На фото: бронзова медаль призера Хорватського етапу Oceanman.

Влітку разом з моїми друзями-кременчужанами взяли участь в Oceanman Odesa 2021 року:

На фото: Одеська «десятка»
На фото: Гідно представив Україну у Туреччині на Samsung Bosphorus Cross-2021 напередодні Дня Незалежності України!
На фото: Ще одна «десятка» в Черкасах – NTERNATIONAL DNIPRO SWIM MARATHON

Пишаюся тим, що був серед організаторів, спонсорів і учасників запливу по Дніпру, благодійного Всеукраїнського турніру “Журавлі Бабаєва” в пам’ять про мого товариша – мера Олега Бабаєва:

Та не «відкритою водою» єдиною. Пишаюся, що цього року в моєму житті була підкорена Говерла:

На фото: прапор рідного міста на вершині Говерли

Життя – це рух вперед! Я націлений розвивати територіальні  громади. Дотримувати даного своїм виборцям слова, долаючи будь-які перешкоди і підкорюючи все нові вершини.

Депутат Полтавської обласної ради Руслан Телятник

Система Orphus