Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Звернення керівників Полтавщини до Дня Гідності та Свободи

Звернення керівників Полтавщини до Дня Гідності та Свободи

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. Ідея цьогорічної кампанії показує цінність Майдану для кожного персонально.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький звернувся до жителів Полтавської області з нагоди Дня Гідності та Свободи.

“Дорогі земляки!

Цього дня ми відзначаємо День Гідності і Свободи, вшановуємо мужність наших співвітчизників, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, гарантованих Конституцією України.

Згуртувавшись довкола спільної мети, усвідомивши, що майбутнє в наших руках, ми відстояли національні інтереси, європейський вибір українського народу. Майдан став для українців виміром патріотизму, громадянської свідомості, гідності та сили духу!

Вічна пам’ять героям, які згинули в ім’я України!

Бажаю всім нам миру, злагоди, міцного здоров’я та віри у власні сили!

Зі святом!”

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня Гідності та Свободи.

“Шановні полтавці! Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

Цей день є символом боротьби українців за свої громадянські права, за справедливість, торжество правди і закону, за європейський вектор розвитку країни.

Ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у 2014 році стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави.

За свободу, прагнення жити у демократичній європейській країні, право мати власні переконання і висловлювати їх заплачено високу ціну. Це зобов’язує нас об’єднати зусилля задля розвитку суверенної, вільної, соборної України.

Переконаний, що ми зуміємо зробити все, як єдиний народ, для розквіту нашої держави та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Мирного вам неба, добра і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава українському народу! Слава Україні!”

Система Orphus