Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Зелена країна”: На Полтавщині висадили перший мільйон дерев

“Зелена країна”: На Полтавщині висадили перший мільйон дерев

З 1 жовтня до 30 листопада триває акція “Створюємо ліси разом”, яка реалізується у рамках програми Президента “Зелена країна”. З початку акції державні лісогосподарські підприємства області активно долучилися до ініціативи зі створення лісів.

Лісівники Полтавщини проводять заходи із висаджування лісів та озеленення територій по всій області за участі органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, представників громадськості, підприємств, організацій, ЗМІ, молоді та всіх охочих садити дерева, повідомили у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Протягом жовтня у рамках акції у Полтавській області висаджено уже майже 1 млн 173 тисячі дерев.

“Плюс мільйон  дерев на Полтавщині – саме така, і навіть більша, цифра відтепер є на “зеленій” мапі країни. А якщо точніше – 1 173 000 дерев – це внесок лісівників області та всіх учасників акції “Створюємо ліси разом”, які долучилися до реалізації програми Президента “Зелена країна” протягом жовтня. Дякую всім, хто приєднався! Акція триває до 30 листопада, тож разом висадимо ще більше нових дерев та зробимо країну зеленішою”, – повідомив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко.

Взяти участь у висаджуванні дерев можна, зареєструвавшись на сайті за посиланням.  Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і покажуть, як садити ліс.

Крім того, можна не просто висаджувати дерева, а й допомогти хворим дітям. Потрібно обрати область, де хочете, щоб  висадили ліс, зробити  благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям 

Нагадаємо, наприкінці жовтня до акції “Створюємо ліси разом” у рамках президентської програми “Зелена країна” долучились депутати обласної ради та представники влади області.

Система Orphus