Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Збирав та продавав службову інформацію: Прокуратура спіймала екс-поліцейського з Полтавщини

Збирав та продавав службову інформацію: Прокуратура спіймала екс-поліцейського з Полтавщини

Колишньому 25-річному правоохоронцю з Полтавщини прокуратура повідомила про підозру за фактом збуту інформації з обмеженим доступом із закритих державних баз даних.

Про це йдеться на сайті Прокуратури.

Екс-правоохоронець у змові із невстановленими наразі особами організував схему з незаконного збору та збуту інформації про громадян з обмеженим доступом, що міститься у базах даних правоохоронних та інших державних органів, банківських організацій, операторів мобільного зв’язку тощо”, – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, підозрюваний особисто займався пошуком клієнтів, розміщуючи оголошення в телеграм-каналах, а також домовлявся про спосіб оплати.

У ході досудового розслідування правоохоронці задокументували продаж інформації щодо двох громадян України з баз «АРМОР», «РАЦС» та «ІТС ГАРТ» за винагороду у 16 тисяч гривень. Також чоловік збирався здійснити продаж інформації, що містить банківську таємницю, за що хотів отримати ще 29 тис. гривень.

Наразі правоохоронці розглядають питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідчі дії тривають. Встановлюється інші особи, які причетні до злочину.

Система Orphus