Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи з армрестлінгу

З 24 по 31 жовтня у Вільнюсі (Литва) проходив ХХХ Чемпіонат Європи з армрестілінгу та ХХІІІ з пара-армрестлінгу.

Як розповіли у Федерації армрестлінгу України, участь у чемпіонаті Європи взяли 22 країни.

Збірну команду України з армрестлінгу представило 120 спортсменів (молодь, дорослі, ветерани та пара-спортсмени).

“Українські спортсмени показали видовищну боротьбу та цікаві поєдинки, домінуючи майже у всіх категоріях. У підсумку наші спортсмени здобули рекордні 156 медалей🔥, а саме 63 золотих, 66 срібних, 27 бронзових нагород”, – йдеться у повідомленні.

В командному заліку збірна Україна здобула перше загальне командне місце та стала найкращою серед 22 країнах Європи.