Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Завищували тарифи”: виявили порушення на одному із підприємств Полтавщини

“Завищували тарифи”: виявили порушення на одному із підприємств Полтавщини

У жовтні перевірили комунальне підприємство, що надає комунальні послуги споживавчам одного із селищ Полтавської області.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області, під час перевірки було встановлено, що підприємство сформувало тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по трьох групах споживачів, включило до тарифів рівень рентабельності, що є порушенням вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869.

“Аналогічні порушення були встановлені при формуванні тарифів на вивезення рідких побутових відходів, що є порушенням вимог Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010”, – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки складено акт перевірки, на підставі якого винесено рішення про застосування до суб’єкта господарювання адміністративно-господарських санкцій, а саме штраф у розмірі 28,8 тис. грн. та зобов’язано повернути споживачам селища Козельщина суму необґрунтовано одержаної виручки у розмірі 28,8 тис. грн.

“Також, суб’єкту господарювання надано припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів, яким зобов’язано комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розмірі 4,8 тис. грн. шляхом здійснення перерахунків”, – додали у Держпродспоживслужбі.

Система Orphus