Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Завдяки діалогу з головою ОДА”:  Полтавська міська рада все ж таки проведе голосування щодо аеропорту

“Завдяки діалогу з головою ОДА”:  Полтавська міська рада все ж таки проведе голосування щодо аеропорту

Завтра у Полтавській міській раді проведуть позачергову сесію.

На порядок денний виноситься одне питання: “Про затвердження документації із землеустрою та надання в користування для забудови (спецфункцій) земельної ділянки на території Полтавського району Полтавської області”.

“26 листопада о 10 годині відбудеться засідання позачергової десятої сесії Полтавської міської ради”, – про це йдеться у розпорядженні міського голови, яке оприлюднили на сайті  міської ради.

Як зазначає інтернет-видання “Полтавщина”, Олександр Мамай та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов досягли домовленості щодо необхідності голосування за проєкт розширення площі посадкової смуги Полтавського аеропорту.

Олександр Мамай наголосив на тому, що змінив рішення не через конфлікт з опозицією у міськраді, а винятково завдяки діалогу з головою ОДА.

Про причини зміни рішення “Полтавщині” розповів Олександр Мамай:

“У мене була тривала розмова з головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим з приводу необхідності голосування за проект реконструкції посадкової смуги. Він просив мене провести результативне голосування. Я хочу сказати, що він завжди ставився до мене, як до міського голови, чесно. Тому він є одним із небагатьох людей, яким я не можу відмовити. Тому на завтра я планую винести тільки питання аеропорту. Сподіваюся, що усі фракції прийдуть і проголосують”.

ro_111-r_251121
Система Orphus