Ви тут:
Суспільство Україна 

Захищати кордон з Білоруссю направили 8,5 тисяч українських військових, – МВС

Захищати кордон з Білоруссю направили 8,5 тисяч українських військових, – МВС

На кордон з Білоруссю додатково направили 8,5 тисячі службовців прикордонної служби, Нацгвардії та поліції. Підрозділи перекинули і розгорнули відповідно до рішення РНБО щодо посилення охорони кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів із сусідньої Білорусі.

Про це повідомили в МВС.

«Ми посилюємо прикордонні підрозділи силами Національної поліції та Національної гвардії. Додатково буде залучено близько 8,5 тисяч військовослужбовців та поліцейських. Це потужне угрупування складатиметься з: 3 тисяч військослужбовців ДПСУ; 3,5 тисяч – НГУ та 2 тисяч – Нацполіції. Чергуватиме також авіація МВС, зокрема 15 вертольотів, які забезпечать мобільність і, за необхідності, перекидатимуть наші сили на кордон», – сказав Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Читайте також: Україна посилює кордон з Білоруссю спецтехнікою і безпілотниками, – Єнін

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко повідомив, що на сьогодні загрози для України з боку кордону із Білоруссю немає. 

«Ситуація стабільна та контрольована, ніяких загроз наразі для України немає. Однак, наша служба разом із Нацполіцією та Нацгвардією відпрацьовує всі можливі сценарії для того, аби захистити український кордон від можливої спроби прориву, штучно організованого натовпами мігрантів», – зауважив Сергій Дейнеко.

Система Orphus