Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За тиждень у Полтавській області виявили 423 порушення правил карантину

За тиждень у Полтавській області виявили 423 порушення правил карантину

Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили більше тисячі об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог встановили  на 423 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема,  надано 423 приписи,  склали  194 протоколи  про адміністративне правопорушення, повідомили у Держпродспоживслужбі.

У 35  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, 47 випадках проінформовано органи поліції.

Зокрема, перевірили:

508 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановлено на 232 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 232 приписи. Склали 104 протоколи про адмінправопорушення.

303 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 114 встановили порушення. Надали 114 приписів. Склали 42 протоколи про адмінправопорушення.

56 закладів громадського харчування, на 30 встановили  порушення. Надали  30 приписів.  Склали  17 протоколів про адмінправопорушення.

37 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 11 об’єктах. Надали 11 приписів. Склали 9 протоколів про адмінправопорушення.

здійснили 8 перевірок агропромислових ринків, порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 2 приписи. Склали 2 протоколи про адмінправопорушення.

Перевірили 30 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 5 об’єктах. Надали 5 приписів щодо усунення порушень. Склали 3 протоколи про адмінправопорушення.

Перевірили 35 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 3 об’єктах. Надали 3 приписи щодо усунення порушень. Склали 2 протоколи про адмінправопорушення.

13 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог встановлено на 1 об’єкті (7,7%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надано: 1 припис  (рекомендацію).

5 готелів, хостелів, порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 2 приписи, склали 2 протоколи про адмінправопорушення.

6 спортзалів, фітнес клубів, порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 2 приписи.

1 кінотеатр, порушень протиепідемічних вимог не виявили.

20 об’єктів пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 12 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 12 приписів  (рекомендацій), склали 12 протоколів про адмінправопорушення.

51 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові    відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 9 об’єктах (17,6%). Надали  9 приписів (рекомендацій), склали 1 протокол про адмінправопорушення.

Система Orphus