Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За місяць полтавці купили автомобілів на 8 мільйонів доларів

За місяць полтавці купили автомобілів на 8 мільйонів доларів

У жовтні у Полтаві та області зареєстрували 260 нових авто на загальну суму 8 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був французький хетчбек Renault Sandero.

Позашляховики та кросовери склали 73% від зареєстрованих у жовтні машин. Авто, що обладнані дизельними моторами, становили 31% ринку. Середня вартість кожного автомобіля перевищила 30 500 доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Renault було найпопулярнішим брендом в регіоні. У жовтні зареєстрували 40 таких автомобілів на суму понад 670 тис доларів. Хетчбек Renault Sandero став бестселером серед моделей і покрив 7% продажів. Крім нього часто купували Kia Sportage і Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом у жовтні в Україні зареєстрували 7 850 нових авто на загальну суму 255 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. Також українці придбали два Rolls Royce Cullinan (кожен по 500 тис. доларів) і один Ghost (380 тис. доларів); один Aston Martin DBX (275 тис. доларів); шість Porsche Panamera (кожен по 132 тис. доларів) і шість Maserati Levante (кожен по 82 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж трьох кварталів 2021 року в Полтаві та області зареєстрували 2 475 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 81 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster.

Система Orphus