Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За годину 11 щеплень: у Полтаві працює новий центр вакцинації

За годину 11 щеплень: у Полтаві працює новий центр вакцинації

З 21 жовтня у ТРЦ “Екватор” працює новий центр вакцинації. Відтоді близько трьохсот полтавців вже отримали тут щеплення проти COVID-19.

Охочі можуть зробити щеплення вакцинами “Pfizer”, “Coronovac” та “Astra Zeneca”.

“За годину роботи ми зробили 11 щеплень. Більше вакцинуються “Coronovac” та “Pfizer””, – розповіла медсестра Людмила Крамаренко.

Новий центр вакцинації у ТРЦ “Екватор” працюватиме щоденно з 11 до 19 години.

Читайте також: Завдяки високому рівню вакцинації Полтавщина досі перебуває у “жовтій” зоні, – Кирило Тимошенко

На сьогодні в області діють 14 центрів вакцинації, 112 пунктів щеплення та 69 мобільних бригад.

Загалом щеплення отримали 826 тисяч українців. Першою дозою щеплено понад 400 тисяч осіб. Двома дозами – понад 300 тисяч осіб.

“Резерви є. Щоденно в області роблять понад 10 тисяч щеплень. На сьогодні кількість охочих вакцинуватися значно зросла. Це добре, що люди більш серйозно ставляться до пандемії. Вакцинація – це єдиний спосіб вберегтися від ускладнень захворювання. Не потрібно забувати й про дотримання елементарних правил: дотримання соціальної дистанції, правильне носіння маски та дезінфекція рук”, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 1 197 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З початку пандемії на COVID-19 захворіли 102 тисячі 945 жителів. Вакцинувалися проти коронавірусної інфекції 346 тисяч мешканців області.

Система Orphus