Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З рахунками за жовтень можна ознайомитись через інфо-боти, – “Полтаватеплоенерго”

З рахунками за жовтень можна ознайомитись через інфо-боти, – “Полтаватеплоенерго”

Вже зараз електронні версії платіжок за жовтень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами “Полтаватеплоенерго” у Viber чи Telegram, а також як і раніше – у “Особистому кабінеті споживача”.

Про це повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

“Інфо-боти “Полтаватеплоенерго” у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо”, – йдеться у повідомленні.

Щоб ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж жовтня поточного року послуги, потрібно скористатись інфо-ботами “Полтаватеплоенерго” у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс “Рахунки на оплату”:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.

Також з рахунками можна переглянути  в цілодобовому сервісі “Особистий кабінет споживача”. Детальну інструкцію по використанню для цього сервісу можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, у зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, із четверга, 4 листопада, абонентська служба “Полтаватеплоенерго” тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Система Orphus