Ви тут:
Суспільство Україна 

З понеділка до Верховної Ради можна буде потрапити за COVID-сертифікатами

З понеділка до Верховної Ради можна буде потрапити за COVID-сертифікатами

З 15 листопада депутати, співробітники апарату Верховної Ради, журналісти зможуть потрапити до будівлі Парламенту лише за сертифікатами про вакцинацію, негативним ПЛР-тестом або довідкою про одужання від COVID-19. 

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

“У нардепів, які ще не вакцинувались, буде можливість це зробити неподалік від Верховної Ради. У понеділок відкривається новий центр вакцинації проти COVID-19, розташований у готелі “Національний”, вул. Липська 5. Декларація з сімейним лікарем для щеплення не обов’язкова. Втім, її наявність значно прискорює процес внесення даних про ваше щеплення до електронної системи охорони здоров’я. Колегам, які не мають такої декларації, раджу взяти із собою на вакцинацію паспорт та індивідуальний податковий номер”, – написав Радуцький. 

Вартість ПЛР-тесту здійснюватиметься за власний рахунок. 

На вході до будівель Верховної Ради співробітники Управління державної охорони будуть перевіряти сертифікати у застосунку “Дія” за допомогою спеціальних пристроїв для зчитування QR-коду.

“Наступний крок, про який ми говоримо ще з початку року – реальний механізм притягнення депутата до адміністративної відповідальності за порушення маскового режиму. Сертифікат вакцинації не надає права нехтувати вимогами карантину!”, – додав Михайло Радуцький. 

Система Orphus