Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Полтави до Варшави: розклад рейсів

З Полтави до Варшави: розклад рейсів

З Полтави до Варшави можна доїхати низкою міжнародних автобусних рейсів.

Про це повідомили в автовокзалі “Полтава”.

“Для перетину кордону з Польщею, кожен пасажир повинен пройти повний курс вакцинації (вакциною, що дозволена в Європейському Союзі) і проходження вакцинації має бути підтверджено цифровим сертифікатом COVID ЄС або іншим документом польською або англійською мовою”, – зазначили в Автовокзалі.

Графік:

– 00:20 – Харків – Гдиня (вартість квитка – 1300 грн.)
– 1:30 – Харків – Колобжег (1300 грн.)
– 2:35 – Запоріжжя – Колобжег (1450 грн.)
– 7:00 – Харків – Кошалін (1300 грн.)
– 8:10 – Харків – Гдиня (1300 грн.)
– 8:15 – Харків – Гдиня (1300 грн.)
– 8:30 – Северодонецьк – Щецин (1326 грн.)
– 8:30 – Полтава – Свіноуйсьце (1180 грн.)
– 8:35 – Харків – Гдиня (1300 грн.)
– 9:15 – Харків – Щецин (1250 грн.)
– 9:45 – Харків – Щецин (1300 грн.)
– 9:45 – Харків – Вейхерово (1650 грн.)
– 9:59 – Дніпро – Свіноуйсьце (1300 грн.)
– 12:15 – Харків – Колобжег (1300 грн.)
– 12:15 – Харків – Слупськ (1300 грн.)
– 14:30 – Северодонецьк – Слупськ (1250 грн.)
– 17:00 – Северодонецьк – Варшава (1200 грн.)
– 17:30 – Маріуполь – Гданськ (1300 грн.)

Купити чи забронювати квитки ви можете у касах автовокзалу, на сайті та скориставшись нашим мобільним додатком.

Скачати додаток можна тут.

Довідки за телефонами: (095) 228-0000, (096) 228-0000, (063) 228-0000.

Система Orphus