Ви тут:
Суспільство Україна 

З 13 листопада в громадський транспорт Київської області впускатимуть з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом

З 13 листопада в громадський транспорт Київської області впускатимуть з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом

З 13 листопада у громадському транспорті Київської області можна їздити лише вакцинованим проти коронавірусної інфекції або при наявності негативного ПЛР-тесту.

Про це повідомили у Київській ОДА.

“Термінова інформація для всіх жителів Київщини! Із цієї суботи, 13 листопада, громадський транспорт у регіоні почне працювати з посиленими обмежувальними заходами”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Жовтий, зелений та дитячий: як згенерувати сертифікат вакцинації у “Дії” в різних випадках

Відповідно до норм, їздити в автобусах, маршрутках і електричках зможуть лише ті пасажири, які матимуть при собі один з таких документів: 

  • COVID-сертифікат, який підтверджує вакцинацію;
  • негативний результат ПЛР- чи експрес-тест, отриманий не пізніше як за 72 години до дня поїздки;
  • довідку про одужання особи від коронавірусу, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка “Дія”.

Такі обмеження впроваджуються на невизначений строк. Рішення про скасування правил приймає Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Система Orphus