Ви тут:
Суспільство Україна 

З 1 січня 2022 року лікування у медичному закладі “Феофанія” стане доступним для всіх українців, – Михайло Радуцький

З 1 січня 2022 року лікування у медичному закладі “Феофанія” стане доступним для всіх українців, – Михайло Радуцький

В межах реформи галузі всі медичні заклади повинні увійти до єдиного медичного простору. Наступного року заплановано перехід на фінансування за програмою медичних гарантій відомчих лікарень, закладів міністерств та Національної академії наук.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький .

“Лікарня «Феофанія» довгий час залишається символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг. І сьогодні медичний заклад підпорядковується Державному управлінню справами, а допомогу там надають державним службовцям.  Президент Володимир Зеленський виступив з ініціативою відкрити «Феофанію» для всіх пацієнтів. Комітет разом із МОЗ два роки працювали над тим, щоб реалізувати це завдання Президента. Вчора під час засідання Комітету міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що прийнято остаточне рішення – з 1 січня «Феофанія» почне приймати пацієнтів за пріоритетними пакетами медичних послуг”, – розповів Михайло Радуцький.

“На початку нашої каденції було два символи, які відділяли депутатів від звичайних громадян: депутатська недоторканність та лікарня «Феофанія». Ми скасували недоторканність та відкриваємо “Феофанію”, – додав Радуцький.

Система Orphus