Ви тут:
Суспільство Україна 

Винищувачі, штурмові війська і десант: в Україні провели масштабні військові навчання

Винищувачі, штурмові війська і десант: в Україні провели масштабні військові навчання

На загальновійськовому полігоні поблизу Житомира відбувся завершальний етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

На єдиному тактичному фоні відпрацювали масштабні практичні дії підрозділів Десантно-штурмових військ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, повідомили у Командуванні Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Під час одного з етапів практичних дій, з літаків Іл-76 десантували декілька одиниць бойових машин десанту БМД-2 і тактичного повітряного десанту. Також десантували вантажі з гранично малих висот з літаків Ан-26, та вантаж з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування.

За словами керівника навчання підполковника Олега Баляса, за сценарієм навчання, завданням загону було знищення об’єкту противника. З цією метою висадили тактичний повітряний десант, здійснили захоплення площадки приземлення, нанесли вогневе ураження по об’єкту противника.

“Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ. За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно. Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення” – повідомив Олег Баляс.

Також, в ході тактичного навчання відпрацювали доставку мінометних підрозділів вертольотами армійської авіації, евакуацію поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

Після завершення етапу, відбулося урочисте шикування особового складу та бойової техніки. Заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗС України бригадний генерал Олексій Шандар вручив військовослужбовцям іменну вогнепальну зброю, відомчі відзнаки, ціні подарунки.

Після цього, молоді строковики перед досвідченими і загартованими в боях воїнами склали Клятву десантника та вдягнули довгоочікувані марунові берети.

[metaslider id=835795]

Фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Система Orphus