Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Вимагав 300 тисяч гривень: ДБР затримало депутата облради

Вимагав 300 тисяч гривень: ДБР затримало депутата облради

Слідчі ДБР затримали депутата Херсонської обласної ради, який вимагав у власника рекламного агентства 300 тисяч гривень за посередницьку послугу.

Як повідомили на сайті ДБР, у липні 2021 року Херсонська обласна рада розглядала питання щодо придбання LED-екрана, який був встановлений у місцевому аеропорту рекламним агентством.

“Власник агентства висловив готовність продати екран, але його не влаштовувала ціна, запропонована облрадою. Він звернувся до депутата Херсонської облради, який є членом бюджетної комісії, аби той допоміг збільшити ціну хоча б до собівартості LED-екрана. Депутат сказав, що може “домовитися” про збільшення ціни удвічі, але власник рекламного агентства має заплатити йому за це 300 тис. гривень. При цьому він зауважив, що частина грошей нібито буде передана правоохоронцям, аби вони не помітили раптового подорожчання”, – йдеться у повідомленні.

9 листопада працівники ДБР затримали депутата одразу після отримання всієї суми. Наразі вирішується питання щодо повідомлення депутату про підозру у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України). Встановлюється причетність до вчинення злочину працівників правоохоронних органів.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Фото: ДБР

Система Orphus