Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Викладачі театрального мистецтва з Полтавщини долучилися до фахового вебінару

Викладачі театрального мистецтва з Полтавщини долучилися до фахового вебінару

5 листопада в заході взяли участь близько 40 педагогічних працівників Полтавської області. Важливість у тому, що багато педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури Полтавської області у 2021 році пройшли атестацію.

Про це повідомила директорка обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста, яка привітала учасників. Наступні спікери теж торкнулись надзвичайно важливих тем, повідомили в обласному методичному кабінеті навчальних закладів мистецтва та культури.

Технології виходу з конфлікту в педагогічній взаємодії запропонували до обговорення викладач-методист, заступник директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського, голова методичного об’єднання Світлана Боцула та викладач-методист Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського Наталія Боцула. Слухачі мали змогу переглянути відео “Як вирішити конфлікт. Кілька дієвих порад” Людмили Гридковець, кандидата психологічних наук, декана факультету психології Київського інституту бізнесу та технологій.

Із одним із наймолодших напрямків сучасного театрального мистецтва – імерсивним театром познайомила слухачів викладач театральної студії Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського Владилена Гацько. На прикладах таких спектаклів-променадів, як «Час», «Про дружбу» та виставі імерсивного «Театру №7» «Одесо, я люблю тебе», вона розповіла про особливості інтерактивної взаємодії між акторами, сценою, якою може бути ціле місто, та слухачами, які залучаються безпосередньо до театральної дії.

Поділилася власним багатим досвідом роботи у використанні елементів сучасного театру в практичній діяльності викладач Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського Ніна Назаренко, вона, як корифей, розповіла про різні види театральних засобів, прийомів, методів, які дозволяють викликати бажані емоції та почуття у глядачів.

І вже насамкінець викладач-методист Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського Людмила Фастовець презентувала різноманітні збірки та методичні рекомендації керівникам театральних колективів, щодо підбору репертуару сучасних авторів.

Вебінар сприяв обміну досвідом, підвищенню професійної майстерності та кваліфікації викладачів мистецьких навчальних закладів Полтавщини.

Система Orphus