Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

Виготовляли та продавали в інтернеті: кіберполіція вилучила з підпільних цехів понад 220 тонн вина, фісташок, олії та хамону

Виготовляли та продавали в інтернеті: кіберполіція вилучила з підпільних цехів понад 220 тонн вина, фісташок, олії та хамону

Кіберполіція викрила злочинне угруповання з 18 осіб, яке виготовляло у підпільних цехах оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай та каву. Товар маркували етикетками відомих брендів та збували в інтернеті та на ринках під виглядом оригінальної продукції.

Про це правоохоронці повідомляють на своєму сайті.

“Виробничі цехи та складські приміщення правопорушники розмістили у Києві, Львові, Хмельницькому та Київській області. У вказаних приміщеннях фігуранти виготовляли та зберігали оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай, каву та інші харчові продукти. Товар фасували в упаковки з назвами та логотипами відомих світових виробників”, – йдеться у повідомленні.

Збували ж товар під виглядом оригінальної продукції в Інтернет-магазинах, на сайтах оголошень та на великих гуртових ринках по всій Україні. Крім цього, встановлені факти збуту фальсифікату до сусідніх країн.

Правоохоронці провели 44 обшуки у виробничих цехах, складських приміщеннях, офісах, автівках та за місцями мешкання фігурантів. За результатами вилучили виробниче обладнання для виготовлення оливкової олії, фісташок та вина, тару для розливу продукції, близько 60 тонн сировини та 160 тонн фальсифікованої готової продукції. Також вилучено поліграфію з логотипами брендів, прилади для пакування чаю та кави, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, принтери, «чорнові» записи, транспортні засоби та 4,5 млн гривень. На вилучене майно фігурантів судом накладено арешт.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють збитки, завдані правовласникам. Слідчі дії тривають.

Система Orphus