Ви тут:
Суспільство Україна 

Вперше в Україні розгорнуть серійне виробництво боєприпасів для ведення ближнього бою

Вперше в Україні розгорнуть серійне виробництво боєприпасів для ведення ближнього бою

В Україні вперше в історії Незалежності розгорнуть серійне виробництво боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів.

Про це повідомили в концерні “Укроборонпром”.

“Постановка на серійне виробництво цього боєприпасу знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України. Шосткінський завод “Імпульс” має всі необхідні можливості й компетенції для виробництва та доводить свою здатність забезпечити критичну потребу війська в боєприпасах. Ми прагнемо також досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ”, – розповів генеральний директор концерну Юрій Гусєв.

В Укроборонпромі зазначили, що до запуску власного виробництва Україна була залежною від постачання згаданих боєприпасів з-за кордону.

Концерн запускає виробництво в партнерстві з ТОВ “Спеціальне конструкторське бюро “Вектор-В” – розробником цього боєприпасу.

“Сьогодні в Україні нарешті з’явилося власне виробництво боєприпасів для гранатометів, яке має замкнутий цикл. Для нашого спеціального конструкторського бюро це успіх, а для України – безперечна перемога та приклад ефективного державно-приватного партнерства”, – наголосив керівник СКБ “Вектор-В” Віталій Жуков.

У держконцерні додали, що після запуску виробництва Україна стає однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, а також це знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України.

Система Orphus