Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Вони нестабільні: відомий український тренер зробив прогноз матчу «Ворскла» – «Чорноморець»

Вони нестабільні: відомий український тренер зробив прогноз матчу «Ворскла» – «Чорноморець»

Олег Федорчук вважає полтавців фаворитами матчу.

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбудеться матч 13-го туру УПЛ, у якому «Ворскла» прийме одеський «Чорноморець».

«Попри те, що «моряки» виглядали прийнятно у першому таймі кубкового матчу з «Шахтарем», проте підопічні Мороза не вміють тримати удар. Команда психологічно нестійка. «Ворскла» зараз у хорошому тонусі. Хлопці Максимова можуть грати на результат , показуючи при цьому непогану якість футболу. У колективі вимальовуються лідери. Той самий Олів’є Тілль. Тренер коли потрібно застосовує ротацію. Ставлю у цій зустрічі на перемогу полтавців – 2:1», – розповів тренер Олег Федорчук журналістам footboom.

Матч «Ворскла» – «Чорноморець» відбувся о 19:30.

Олег Федорчук відомий своїми критичними фразами про інших тренерів, керівників клубів та футбольних функціонерів.Головними проблемами українського футболу тренер вважає як недостатню освіченість та кваліфікованість тренерів, так і поширення корупції в українському футболі, яка зачепила, на думку фахівця, не лише юнацькі команди, а й професійні клуби усіх українських ліг.

Система Orphus