Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Вітамін С: чи захищає від ГРВІ та вірусів

Вітамін С: чи захищає від ГРВІ та вірусів

Вітамін С – аскорбінова кислота, що бере участь у процесах метаболізму, захищає молекули від пошкодження активними формами кисню. Також він потрібен для синтезу гормонів, що відіграють важливу роль у реакції серцево-судинної системи на важку інфекцію, і допомагає засвоювати залізо.

Про це повідомило bit.ua.

Найкращим джерелом вітаміну С є натуральна здорова їжа, зокрема продукти рослинного походження. Традиційні джерела вітаміну С – шипшина, червоний солодкий перець, чорна смородина, ківі, капуста, зелений горошок, зелена цибуля та картопля.

Вітамін С – водорозчинний вітамін. Він підтримує здоровий вигляд шкіри, а також є необхідним для утворення колагену. 

Багато аскорбінової кислоти є також у таких продуктах: грейпфрут, гранат, виноград, буряк, брюссельська капуста, імбир, квашена капуста, солоні помідори, журавлина, брусниця.

Низький рівень вітаміну С в організмі погано впливає на здатність мислити та запам’ятовувати. Споживання вітаміну є профілактикою склерозу та відповідає за захист пам’яті під час старіння.

Найбільше цінується властивість цього вітаміну зміцнювати імунітет. Видання Healthline публікувало дослідження, у якому йдеться, що вітамін сприяє виробленню лейкоцитів та фагоцитів. Саме вони захищають організм від інфекцій.

У 1930-х роках вітамін С запропонували для лікування та профілактики застуди. Зірковий час цього вітаміну припав на 70-і роки минулого століття завдяки американському хіміку, Нобелівському лавреату Лайнусу Полінгу, який довів, що вітамін С може полегшити або запобігти застуді. Клінічні випробування довели позитивний вплив на швидкість одужання й протікання хвороб. Після цього аскорбінову кислоту почали активно використовувати для боротьби із застудами.

Окрім того, вітамін C захищає клітини організму від таких шкідливих сполук, як вільні радикали. Також є дослідження, які доводять, що вживання цього вітаміну у високих дозах може зменшити прояви запалення легень під час важких респіраторних захворювань, спричинених H1N1 (“свинячий грип”) або іншими вірусами.

Утім, не варто призначати приймання вітаміну С самостійно – потрібну дозу має прописати лікар. Окрім цього, не забувайте, що аскорбінова кислота має допоміжну функцію, а також полегшує симптоми та перебіг застуд і ГРВІ. Але аж ніяк не лікує їх.

Система Orphus